денови часови мин сек
  • KRUPS KP 100B
  • HANSA FCEW-69209
  • PHILIPS 55PUS7809
  • INDESIT BIAA-13WD
  • SONY KDL-42W706BSAEP
  • INDESIT IWSD-61051 C ECO
  • TREVI TABLET 8
  • AEG 947056V-MN
  • ELECTROLUX EOB-3311AOX
  • BOSCH MAS-4201N

KRUPS KP 100B

KRUPS KP 100B 2,999.00 ден

- КАФЕ-СИСТЕМ NESCAFE DOLCE GUSTO - ПРИТИСОК 15 BAR - THERMOBLOCK СИСТЕМ - ОПТИМАЛНА ТЕМПЕРАТУРА ОД ПРВАТА ЧАША - РЕЗЕРВОАР ЗА ВОДА - 0.6 Л Стандардна гаранција 24 месеци

HANSA FCEW-69209

HANSA FCEW-69209 13,999.00 ден

- ШПОРЕТ - ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ - 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ - МЕХАНИЧКИ КОМАНДИ - ECO CLEAN EMAJL - ТАЈМЕР - ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60 Стандардна гаранција 24 месеци

PHILIPS 55PUS7809

PHILIPS 55PUS7809 79,999.00 ден

- 55"(139 CM.)LED TЕЛЕВИЗОР - UHD РЕЗОЛУЦИЈА 4К - 3840X2160 - 600 HZ PMR ULTRA RESOLUTION - PERFECT NATURAL MOTION/MICRO DIMMING PRO - ПРОЦЕСОР : QUAD CORE - SMART TV,WI-FI,OPEN BROWSER,CLOUD TV* & CLOUD EXPLORER - DROPBOXTM,SIMPLYSHARE,MULTIROOM CLIENT AND SERVER Стандардна гаранција 24 месеци

INDESIT BIAA-13WD

INDESIT BIAA-13WD 16,999.00 ден

- КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК - ДИСПЕНЗЕР ЗА ЛАДНА ВОДА - ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ - КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 213Л - КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 90Л - СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ - ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 187/60/65 Стандардна гаранција 24 месеци

SONY KDL-42W706BSAEP

SONY KDL-42W706BSAEP 32,999.00 ден

- 42" (107 CM.) SMART EDGE LED TV - FULL HD -1920X1080P - X-REALITY PRO - ПРОЦЕСОР - 200HZ MOTIONFLOW XR - DVB-C , DVB-T/T2, DVB-S/S2 - SCREEN MIRRORING, MHL - S FORCE SURROUND Стандардна гаранција 24 месеци

INDESIT IWSD-61051 C ECO

INDESIT IWSD-61051 C ECO 11,999.00 ден

- МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ - КАПАЦИТЕТ 6КГ - ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ - 1000 ВРТЕЖИ НА ЦЕНТРИФУГА - 16 ПРОГРАМИ (20 ° C PROGRAM AREA,JEANS PROGRAM,WOOL PROGRAM,SILK CURTAINS AND PROGRAM,SHOES PROGRAM,OUTWEAR PROGRAM,SPECIAL INTENSIVE SPORT,SPECIAL LIGHT SPORT,ENERGY SAVER OPTION) - ОДЛОЖЕН СТАРТ - ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/41,4 Стандардна гаранција 24 месеци

TREVI TABLET 8" 0T08C401 4 GB WHITE

TREVI TABLET 8 4,299.00 ден

- 8" 4:3 TOUCH CAPACITIVE DISPLAY 800 X 600 - BOXCHIP A13 - CORTEX A8 1.0 GHZ - RAM 512 MB / 4GB NAND STORAGE - WLAN 802.11 B/G/N - WEBCAM 0.3MP PREDNA / 2MP ZADNA - MICRO SD/SDHC UPTO 32GB - VGRADENI ZVUCNICI I MIKROFON Стандардна гаранција 24 месеци

AEG 947056V-MN

AEG 947056V-MN 27,749.00 ден

- ШПОРЕТ - СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОТНА - ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А - 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ - 2 ЗОНИ ПРОДОЛЖЕНИ - ИНДИКАТОРИ ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА - 8 ФУНКЦИИ ЗА РЕРНАТА Стандардна гаранција 24 месеци

ELECTROLUX EOB-3311AOX

ELECTROLUX EOB-3311AOX 16,500.00 ден

- ВГРАДНА ФУРНА - КАПАЦИТЕТ 74 Л. - 8 ФУНКЦИИ НА ГОТВЕЊЕ - ТЕРМОСТАТ ЗА ВНАТРЕШНА ТЕМПЕРАТУРА НА МЕСОТО - ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ - ОТПОРНА НА ФЛЕКИ ОД ДОПИР - ТАНГЕНЦИЈАЛНО ЛАДЕЊЕ Стандардна гаранција 24 месеци

BOSCH MAS-4201N

BOSCH MAS-4201N 1,699.00 ден

- МОЌНОСТ 100W - НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - ОПЦИИ ДО 17ММ - ЗАШТИТНИК ЗА РАКА Стандардна гаранција 24 месеци

Производи на акција

PHILIPS FC 8454/01

PHILIPS FC 8454/01

4,899.00 ден
SONY KDL-42W706BSAEP

SONY KDL-42W706BSAEP

32,999.00 ден
PHILIPS 49PUS7809

PHILIPS 49PUS7809

61,999.00 ден
NEO WM-ES800

NEO WM-ES800

9,999.00 ден
MOULINEX LM-310 E30

MOULINEX LM-310 E30

2,699.00 ден
PHILIPS 40PUS6809/12

PHILIPS 40PUS6809/12

39,999.00 ден
INDESIT BIAA-13WD

INDESIT BIAA-13WD

16,999.00 ден
INDESIT IWDE-7125B

INDESIT IWDE-7125B

20,999.00 ден
WHIRLPOOL AWO/C-82120

WHIRLPOOL AWO/C-82120

21,999.00 ден
ZANUSSI ZRT-23100WA

ZANUSSI ZRT-23100WA

11,999.00 ден
ZANUSSI ZDTS-105

ZANUSSI ZDTS-105

14,999.00 ден
WHIRLPOOL ACM-6602 E/IX

WHIRLPOOL ACM-6602 E/IX

13,999.00 ден
ELECTROLUX EWP-1262TDW

ELECTROLUX EWP-1262TDW

14,999.00 ден
SAMSUNG WF-1702NHWG/YLE

SAMSUNG WF-1702NHWG/YLE

17,999.00 ден
LG 55LB730V

LG 55LB730V

69,999.00 ден

Нов производ

SONY BDV-N7200WB

SONY BDV-N7200WB

39,999.00 ден
PHILIPS HP-6543

PHILIPS HP-6543

3,419.05 ден
PHILIPS HTB3580G/12

PHILIPS HTB3580G/12

21,849.05 ден
PHILIPS 55PUS7809

PHILIPS 55PUS7809

79,999.00 ден
PHILIPS 40PFS6719

PHILIPS 40PFS6719

33,249.05 ден
SONY KD-55X8505BBAEP

SONY KD-55X8505BBAEP

124,999.00 ден
SONY HT-CT370S

SONY HT-CT370S

19,999.00 ден
PANASONIC TX-39A300

PANASONIC TX-39A300

21,999.00 ден
SONY KD-49X8505BBAEP

SONY KD-49X8505BBAEP

96,999.00 ден
GORENJE FH-400 W

GORENJE FH-400 W

15,199.05 ден
ELECTROLUX EKC-51350OW

ELECTROLUX EKC-51350OW

17,999.00 ден
PANASONIC TX-55AS640E

PANASONIC TX-55AS640E

59,849.05 ден
INDESIT CAA-55 NX

INDESIT CAA-55 NX

16,149.05 ден
'